AYNISAFA MERHEMİ NELERE İYİ GELİR?

                                                       

Kendi elinizle hazırladığınız ve buzdolabında hemen elinizin altında bulunduracağınız aynısafa merhemi birçok rahatsızlıkta acil yardımcınız olacaktır.


Herhangi bir şekilde elinizi bir yere çarptığınızda veya ayağınızı burktuğunuzda hemen aynısafa merhemi sürüp, buzla da kompres yaparsanız problemli bölgede şişme, morarma ve ağrı olmayacaktır.


Ayaklarınızda mantar varsa aynısafa merhemini rahatlıkla yardıma çağırabilirsiniz.


Radyoterapi gören kanser hastaları da radyoterapi neticesinde meydana gelecek olan yanık cilt görüntüsünü düzenli aynısafa merhemi kullanarak en aza indirebilirler. Radyoterapi esnasında doktorunuz ışın alacak bölgenin tahrişini önlemek için muhakkak jel türü bir ilaç verecektir. Tedaviye gitmeden önce ve döndükten sonra o bölgelere yedirerek süreceğiniz aynısafa merhemi sizi rahatlatacaktır.

Aynısafa merhemi aynı zamanda varis problemi olanlarda da iyi bir yardımcıdır. Varislerde düzenli kullanımda çok faydalı olduğu bilinmektedir.


Aynısafa merhemini varis problemleri için tavsiye ettiğim bir arkadaşım iki ay düzenli olarak kullandıktan sonra bana sonucun inanılmaz olduğunu söyledi ve teşekkür etti. Hâlen büyük bir memnuniyetle aynısafayı kullanmaya devam ediyor.