GENETİĞİNİZE UYGUN SAĞLIKLI YAŞAM PLANLAMASI

                                                                


Genetiğinize uygun sağlıklı yaşam danışmanlığı genetik risklerinizi özenle ve dikkatle belirler. Bu riskleri en aza indirecek yaşam değişikliklerini ve sağlık desteklerini ısrarla uygular ve izler. Sizin özünüze ve doğalınıza dönüşünüzü sağlar. Yaşadığınız çevre koşulları ( şehir ya da kırsal yaşamı, zehirli havayı, güneş ışınlarına ya da baz istasyonlarının elektromagnetik dalgalarına maruz kalmanızı, hormon yüklü beslenmenizi...) işinizin, mizacınızın, ruhsal yapınızın ve değer inançlarınızın sağlığınız üzerine olan etkilerini, ekonomik ve sosyal koşulların olumsuz etkilerini dikkate alır, irdeler ve tüm bu sorunlar hakkında size danışmanlık hizmeti ve eğitimi verir.Natürel vitamin ve mineral desteklerde, bağışıklığı güçlendirmeden, bellek destekleme uygulamalarından, cinsel yetersizlik ve hormonal eksikliği giderme tedavilerinden bahseder. Antioksidan terapiler,Ozon tedavisi ve şelasyon gibi tamamlayıcı uygulamalardan ve yeni tedavilerin koruyucu sağlıktaki faydalarından bahseder.

Bunları yapabilmek için de yemenize de, içmenize de, uykunuza da, hareketsizliğinize de, kilonuza da, stresinize de karışır. Kan basıncınızı, kan biyokimyanızı, kolesterol seviyenizi, kan şekerinizi, böbrek fonksiyonlarınızı, hormon düzeylerinizi, kalp-damar sisteminizi, cinsel performansınızı belirli aralıklarla değerlendirir. Beden ve ruh sağlığı birliğine; önem verir. Modern tıptan taviz vermez, ancak katı ve bunaltıcı uygulamalardan uzak durur. Gerektiğinde tüm noktalarda ‘Tamamlayıcı Tıp’ yöntemleriyle de işbirliği yapar. Bağnaz ve saldırgan bir tıp modeli değildir.

İşte Genlife, sağlıklı yaşamamızı, sahip olduğunuz bedensel ve ruhsal yeteneklerinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacak “Genetiğinize Uygun Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı”nı hizmete sokuyor.