BÖLGESEL YAĞLARINIZDAN KURTULMANIN KOLAY VE PRATİK YOLLARI

                                                         


Genç ve orta yaşlı bayanların basen, boyun, kalça, bacak gibi bölgelerinde zamanla yağlar toplanır. Biriken yağlar ise zamanla sizin moralinizi bozmaya ve sizi çirkin göstermeye başlar. Ne vücudunuzun o şiş duran yağ biriken kısmı sizi rahatsız eder. İşte bu bölgesel şişmanlığı önlemek ya da gidermek için size 7 kolay ve tamamen doğal tavsiyede bulunacağız. Sonucu görünce sizde inanamayacaksınız.
 Not: Bu önerilerden herhangi birini uygulamanız yeterlidir.

Arslan Dişi Otu: Yazın temin etmeniz daha kolaydır. Yarım kilo arslan dişinin yapraklarının robot yardımı ile suyunu çıkartın. Bu karışımı aynı miktarda saf alkolle karıştırın. Her akşam banyodan sonra yağlı bölgelerinize sürün. Yağlarını zamanla eriyecektir.

Limon suyu:Her akşam 1 limonu sıkın ve bir o kadar su ekleyerek temiz cildinize bolca sürün ve ovalayın. Zamanla istenmeyen yağlarınızın azaldığını sizde göreceksiniz.

Ayrık kökü otu:1 litre suya 100 gr ayrık kökü otunu atarak yarım saat kaynatın. Kaynayan suyu 1 saat bekletmeye alın. İçine 1 çay bardağı saf alkol ekleyin ve her akşam kilolu bölgenize sürün.

Nane: 1 litre suya 1 fincan kuru nane koyun ve karışımı 20 dk sonra süzün. Her gün devamlı olarak yağlı kısmınıza sürdüğünüzde kilolarınızın gittiğini görecekve bunu arkadaşlarınıza da tavsiye edeceksiniz.

At Kuyruğu Otu: Yarım litre suya bir avuç at kuyruğu otunu ufalayarak atın ve yarım saat kaynatın. Daha sonra bu karışımı 1 saat dinlendirin ve 1 yemek kaşığı adaçayı – 1 yemek kaşığı kuşdili bitkisini ekleyin. Bitkileri ekledikten sonra yine 1 saat bekleyin ve süzün.Her akşam hazırladığınız bu sudan bir bardak kadar alıp ılık hale getirip yağlı bölgenize ovarak sürün. Yağlarınız eriyecektir.

Pırasa: 1 litre suya 2 pırasa sapının beyaz kısmını doğrayarak 10 dakika kaynatın. 30 dakika demledikten sonra süzün ve içine limonda ekleyerek her yemekten önce birer bardak için. Vücudunuzdaki yağların eridiğini ve güzelleştiğinizi göreceksiniz.